Multimediální materiály pro výuku kartografie

Návod

Dobrý den.
Mám velkou radost, že jste si pro své vzdělání v oboru kartografie zvolili právě tyto multimediální učební materiály.

Jedná se o učební texty doplněné obrázky, animacemi, zvukovými záznamy a videoukázkami. Tyto texty jsou v prvotním záměru určeny pro studenty kartografie (konkrétně tematické kartografie) na vysokých školách (ZČU Plzeň). To však nebrání použití dalšími zájemci o tento druh informací.

U vysokoškolských studentů mohu předpokládat, že se již někdy setkali s multimediálními učebnicemi nebo studijními texty zprostředkovanými přes internet. Pro ty studující, kteří mají základní praxi s prací na počítači a s internetem, i pro ty, kteří neradi čtou jakékoli návody, nebude problém se v daných materiálech instinktivně zorientovat a zjistit, co umožňují.

Pro ty, co by bez pokusů a omylů chtěli vědět, jak s těmito materiály pracovat, je určena tato nápověda. Je zpracována tak, aby jí i největší laik porozuměl.
Návod je rozdělen do dvou částí. První jsem nazvala o projektu a jsou v ní vypsány technické parametry a požadavky multimediálních materiálů. Druhá část se již týká samotné práce s materiály (popis struktury, spouštění použitých funkcí,...).

Pevně doufám, že budete s vytvořenými materiály spokojeni, a že Vám dopomohou k získání potřebných znalostí.

PředchozíPředchozí NásledujícíNásledující
Multimediální materiályO projektu
xhtml   css